Testy

zgodnie z zapowiedzią od najbliższych zajęć (10.10) ćwiczenia rozpoczynać będziemy od krótkiego testu w formie przyjętej na egzaminie wstępnym na aplikacje (test jednokrotnego wyboru, 10 pytań, ABC).

Testy obejmują:

• tematykę przeznaczony do przygotowania na dane zajęcia, zatem zarówno materiał  na  ćwiczenia, jak i z wykładu (zgodnie z sylabusem) – 8 pytań;
  • tematykę z bezpośrednio poprzedzających zajęć (tylko z jednych wstecz) – 2 pytania (nie dotyczy to pierwszych ćwiczeń w semestrze).

Poza zakresem testów pozostają natomiast materiały fakultatywne (artykuły, orzecznictwo) zamieszczone na stronie.

Do zaliczenia testu należy uzyskać co najmniej 7/10 pkt. Wymogiem uzyskania wpisu z ćwiczeń jest zaliczenie co najmniej 75% wszystkich testów w danym semestrze. W razie niepodejścia do testu (nieobecność, zbytnie spóźnienie) test uznaje się za niezaliczony.

Uzyskanie co najmniej 9 pkt ze wszystkich testów w semestrze oznacza 2 dodatkowe punkty na kolokwium semestralnym.

Wyniki testów publikowane będę w przeciągu tygodnia następującego po teście w specjalnym arkuszu zamieszczonym w zakładce „Materiały dla studentów” (wg numerów indeksów, a nie nazwisk).

W razie pytań, zachęcam do kontaktu!