Seminarium wtorkowe 26.11

zgodnie z zapowiedzią kolejne „seminarium wtorkowe” odbędzie się 26 listopada br. o godz. 20:00 (po ćwiczeniach). Tym razem będzie ono mieć formę dyskusji seminaryjnej na temat dwóch uchwał 7 sędziów SN, których tezy są ze sobą sprzeczne – uchwały te dotyczą możliwości żądania zadośćuczynienia pieniężnego na rzecz osoby bliskiej poszkodowanego, który doznał ciężkiego i trwałego uszczerbku na zdrowiu . Obie uchwały umieściłem na stronie w plikach dodatkowych (druga z uchwał nie ma jeszcze uzasadnienia).

Uprzejmie proszę o deklarację uczestnictwa w seminarium w ankiecie na Facebooku lub w drodze mailowej do soboty 23 listopada do końca dnia. „Seminarium” ponownie odbędzie się poza murami UW, ale dokładne miejsce podam bliżej terminu (zależnie od liczby chętnych). Zasady „seminarium” nie ulegają zmianie – jest to opcja całkowicie fakultatywna, a spotkanie ma luźną formę. Tym razem chodzi o skupienie się na jednym problemie szczegółowym i podyskutowanie wspólnie na ten temat (w atmosferze innej niż na zajęciach).