Dyżury i kontakt w okresie do 14 kwietnia br.

w związku z Zarządzeniem nr 50 Rektora UW z dnia 10 marca 2020 r. w sprawie zapobiegania rozprzestrzenianiu się wirusa COVID-19 wśród społeczności Uniwersytetu Warszawskiego oraz z decyzją władz Wydziału moje dyżury w okresie do dnia 14 kwietnia br. odbywać się będą wyłącznie zdalnie (poprzez Skype, Google Hangouts lub inną wybraną platformę) w terminach indywidualnie uzgodnionych w drodze mailowej.  Z tego względu w odniesieniu do spraw, które wymagają bezpośredniego kontaktu, uprzejmie proszę o wiadomość e-mail.

W związku z powyższym moje dyżury zaplanowane na dni 18 marca br. oraz 1 kwietnia br. nie odbędą się. Osoby, które mają do zaliczenia kolokwium lub wejściówki będą mogły swobodnie zrobić to po przywróceniu normalnych dyżurów (w tym celu zorganizowane zostaną dodatkowe terminy spotkań), bądź – jeżeli wyrażą taką wolę – mogą umówić się ze na zaliczenie zdalne w indywidualnie uzgodnionym terminie (w tym przypadku konieczne jest posiadanie kamerki internetowej; szczegółowe zasady przeprowadzenia takiego zaliczenia będą omawiane indywidualnie).

W razie jakichkolwiek pytań, proszę o kontakt mailowy.