w nawiązaniu do zapowiedzi z pierwszych zajęć, w drodze mailowej otrzymali Państwo link do kursu na platformie Kampus-student2, w ramach której odbywać się będą testy na początku każdych ćwiczeń (zgodnie z zasadami przedstawionymi wczoraj). Logowanie na platformę następuje przy wykorzystaniu loginu i hasła do USOSweb (zostali Państwo przed chwilą dodani do kursu). W tym tygodniu mają Państwo możliwość podejścia do próbnego testu w celu przetestowania samej platformy, do czego bardzo zachęcam. Gdyby pojawiły się jakiekolwiek problemy lub pytania w tym zakresie, proszę o kontakt. Link do kursu z testami został również zamieszczony w zakładce „Materiały dla studentów”.

Pierwszy test odbędzie się w poniedziałek 1.03 odpowiednio o godz. 16:45 (dla grupy nr 3) oraz 18:30 (dla grupy nr 4). Każdorazowo należy brać udział w teście swojej grupy (zaś w przypadku incydentalnych migracji – w teście grupy, w której zajęciach się uczestniczy). Proszę o przystępowanie do testu tylko jednej grupy (wzięcie udziału w drugim teście nie będzie brane pod uwagę).

Sylabus, materiały na kolejne zajęcia oraz prezentacja z informacjami organizacyjnymi znajdują się w zakładce „Materiały dla studentów”. Link do zajęć (Zoom) pozostaje aktualny, a dla porządku został także umieszczony w ww. materiałach.

W przypadku jakichkolwiek pytań, zachęcam do kontaktu mailowego.